دیدار شهردار منطقه ۱۷ با خانواده شهید

0

شهردار منطقه ۱۷ در دیدار با خانواده سردار شهید مایلی عنوان کرد:

شهید مایلی اسطوره اخلاق، ایثار و مقاومت

شهردار دارالشهدای تهران گفت: حاج احمد مایلی مردی دلیر و شجاع بود که تا آخرین لحظه از خدمت به نظام اسلامی و مردم ایران دست نکشید.

به گزارش گروه خبر «خبرگزاری برنا» «مهدی عباسی» شهردار منطقه به همراه مدیران ارشد شهرداری و معتمدین محله آذری و امامزاده حسن(س) دارالشهدای تهران با خانواده شهید احمد مایلی دیدارکردند ودر این دیدار اظهار کرد: خانواده شهدا مظهر ایثار، گذشت، فداکاری، مردانگی، جوانمردی و غیرت هستند.

او با بیان توانمندی‌های سردار شهید احمد مایلی خاطرنشان کرد: حاج احمد مایلی مردی دلیر، اسطوره مقاومت، صبر و ایستادگی بود. امروز که ما باید تا نفس آخر پای ارزش‌ها و آرمان‌هایی که مورد توجه شهدای عزیز عزیز بود و آن‌ها برای آن جانفشانی کردند باید بایستیم و از آن پاسداری کنیم.

شهردار منطقه ۱۷  گفت:  من و همه همکارانم افتخارمان خدمت به شهدا و خانواده‌هایشان است. خادم الشهدا بودن در این نظام بالاترین سمتی است که انسان می‌تواند به دست آورد.

استاد خلبان احمد مایلی فرمانده گردان هوایی یگان ویژه صابرین بود و در سطح نیروهای مسلح یکی از زبده‌ترین اساتید سقوط آزاد و پرواز با هواپیماهای فوق‌سبک به شمار می‌رفت. شهید مایلی در هشتم محرم سال جاری در حال گشت زنی هوایی در نقطه صفر مرزی همراه با کمک خلبان خود به فیض عظیم شهادت نائل آمد

ارسال نظر