کرمان| اقتدار جمهوری اسلامی ایران منافع دشمنان را در منطقه ‌به خطر انداخته است‌

کرمان| اقتدار جمهوری اسلامی ایران منافع دشمنان را در منطقه ‌به خطر انداخته است‌

نویسنده: admin - 1398/11/13

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان با بیان اینکه تلاش استکبار برای ضربه زدن به نظام ادامه دارد گفت:عزت و اقتدار ما منافع دشمنان را به خطر انداخته است.

حسین انجم‌شعاع صبح امروز در پنجمین کارگروه ورزش و جوانان ستاد دهه فجر استان کرمان با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: در آستانه ایام‌الله دهه فجر قرار داریم و کمیته ورزش ذیل ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر استان کرمان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن کریم به حضرت موسی(ع) برای یادآوری ایام‌الله به جامعه ماموریت می‌دهد گفت: یادآوری روزهای خدا برای مردم در رشد و تعالی جامعه موثر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه خداوند در روزهایی عنایت ویژه به مومنین داشته است یادآور شد: امام خمینی(ره) با فتح خرمشهر فرمود “خرمشهر را خدا آزاد کرد” و این سخن نشان از اخلاص و بندگی کامل امام ما بود.

وی با بیان اینکه کارگروه ورزش و جوانان می‌تواند ارتباط انقلاب با نسل جوان را حفظ کند افزود: سازمان‌های مردم نهاد زیرمجموعه این کارگروه می‌توانند در دهه فجر فعالیت‌های مطلوبی داشته باشند.

انجم‌شعاع با اشاره به نقش موثر این کارگروه در جامعه و در بین نسل جوان بیان کرد: برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر توسط دستگاه‌های متولی هدفگذاری شده و اجرای کارها به جوانان سپرده می‌شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که پس از ۴۰ سال هویت خود را حفظ کرده است گفت: دستاوردهای انقلاب ما باید حفظ و به نسل جوان منتقل شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه اگر انقلاب نمی‌شد امروز چیزی از اسلام باقی نمی‌ماند افزود: حضور مردم در صحنه، اعتقادات اسلامی و دینی مردم و رهبری حکیمانه امام(ره) باعث پیروزی انقلاب و تداوم آن شده است.

وی با بیان اینکه تلاش‌های استکبار برای ضربه زدن به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ادامه دارد تصریح کرد: استقلال، عزت و اقتدار نظام و انقلاب، منافع دشمنان را به خطر انداخته و دشمنان به دنبال ضربه زدن به نظام و از بین بردن هویت ما هستند.

منبع : تسنیم