حضور رئیس شورای شهر در افتتاحیه مجموعه ورزشی شهید مایلی

حضور رئیس شورای شهر در افتتاحیه مجموعه ورزشی شهید مایلی

نویسنده: admin - 1398/06/12

با حضور رئیس شورای شهر تهران مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی سردار شهید «حاج احمد» مایلی افتتاح شد

مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی سردار شهید «حاج احمد مایلی» در منطقه ۱۷ تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری ستاد شهید مایلی :

در آستانه سومین سالروز شهادت استاد خلبان سردار «احمد مایلی»، مجموعه ای فرهنگی، ورزشی و تفریحی در منطقه ۱۷ تهران که به نام این شهید والامقام مزین شده و با تلاش یاران و دوستان شهید به بهره برداری رسیده است.

عصر امروز یازدهم شهریورماه با حضور مهندس محسن هاشمی؛ رئیس شورای شهر تهران، محمود کلهری؛ شهردار منطقه ۱۷ تهران و خانواده سردار شهید «احمد مایلی» به صورت رسمی افتتاح شد.
در این مراسم همچنین رئیس شورای شهر تهران با حضور در یادمان شهید «حاج احمد مایلی» واقع در میدان «زکات» منطقه ۱۷ تهران به مقام شامخ این شهید سرافراز ادای احترام کردند.
گفتنی است، مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی سردار شهید «حاج احمد مایلی» در خیابان امامزاده حسن (ع)، تقاطع خیابان قدرت پاکی واقع شده و وسعتی بالغ بر هفت هزار متر دارد.

در این مجموعه وررزشی امکاناتی هم چون «زمین های چمن فوتبال»، «زمین های چند منظوره بسکتبال، فوتبال و والیبال»، «میزهای تنیس روی میز»، «زمین و جاده تندرستی» و «زمین بازی کودکان» ساخته شده تا در اختیار ساکنان منطقه ۱۷ قرار بگیرد.

علاوه بر آن بانیان احداث این مجموعه، ۸۰ اصله درخت به نیت شهدای محله در این ورزشگاه کاشته اند که هر درخت به نام یکی از شهدا پلاک شده است.